Projektmérnök (Komárom-Esztergom vármegye)

A hirdetés már lejárt!

 Legyünk együtt sikeresek!

Az ÉNYD-i régió egyik kiemelkedő autóipari vállalata részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Projektmérnök

Feladatok

  • Vevők és beszállítók látogatása, folyamatos kapcsolattartás biztosítása;
  • Új termékek bevezetése, NPI projektek koordinálása;
  • Az új beszállítók felmérése (teljesítmény, képesség, kapacitás);
  • Beszállítók értékelése, teljesítményének figyelése;
  • Beszállítói és vevői auditok szervezése, kiértékelése, akciók nyomon követése;
  • Javító intézkedések bevezetésének lekövetése;
  • Beszállító fejlesztési projektek végrehajtása.

Elvárások

  • Kohó- vagy gépészmérnöki diploma
  • Fémipari végzettség / tapasztalat
  • Tárgyalási angol nyelvtudás
  • Autóipari (gyártó céges) tapasztalat
  • ISO/TS 16949 szabványismeret

Előnyök

  • Beszállító fejlesztésben szerzett / SQA mérnöki tapasztalat (preferáltan autóipar)
  • APQP, PPAP folyamatismeret és gyakorlat

Munkavégzés helye

  • Komárom-Esztergom megye, Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59, +36 30/837-52-58